Moje produkty (0) | Serwis Klienta Biznesowego |

Marka IDEAL TS by Kanlux

Marka IDEAL TS by Kanlux przeznaczona jest dla profesjonalistów.
Oferujemy kompleksowy wybór produktów z zakresu elektrycznej aparatury modułowej, które spełniają wszelkie wymagane normy
i zostały sprawdzone w profesjonalnych laboratoriach badawczych.

Naszym fundamentem jest Kanlux - europejski producent rozwiązań oświeleniowych z rodzimą produkcją
i ponad 30-letnim doświadczeniem.

Co zyskujesz z marką IDEAL TS by Kanlux?

Wysoka jakość, konkurencyjna cena

100% sprzedawanych produktów jest przebadana w naszym Laboratorium, które trafiają do dystrybucji. Dzięki temu możemy zaproponowac Ci sprawdzoną jakość w atrakcyjnej cenie.

Bezpieczeństwo i certyfikaty

Produkty marki IDEAL TS by Kanlux to pewność bezpieczeństwa i bezawaryjnego użytkowania, a także spełnienie wszystkich norm obowiązujących na rynkach europejskich.

Szeroki asortyment

Pełna oferta elektrycznej aparatury modułowej, aparatury mocy, obudów i rozdzielnic - wszystko w ramach jednej marki, kompatybilnie ze sobą - nie musisz szukać dalej.

Spójne wzornictwo

Spójna estetyka wizualna i nowoczesny wyglądw szystkich produktów gwarantują łatwy montażi intuicyjną obsługę.

Szeroka gama akcesoriów

Skompletujesz wszystkie potrzebne produktyi urządzenia, jak i rozbudujesz standardowe wersje o dodatkowe, atrakcyjne funkcjonalności.

Wsparcie techniczne

Estetyka wizualna jest ważna dla Twoich Klientów. Dlatego gwarantujemy nowoczesny wygląd wszystkich produktów, łatwy montaż i intuicyjną obsługę.

Historie naszych klientów

Przeczytaj, co o marce IDEAL TS by Kanlux
mówią elektroinstalatorzy, którzy nam zaufali.

Inż. Dariusz K.

Prezes Przedsiębiorstwa Instalacji Elektrycznych

Aparatura modułowa marki IDEAL TS by Kanlux spełnia wszystkie niezbędne normy. Produkty tej marki są godne polecenia dzięki wysokiemu poziomowi technicznemu i przemyślanym rozwiązaniom. Produkty IDEAL TS by Kanlux zamontowaliśmy na kliku inwestycjach mieszkaniowych i nadal będziemy z nich korzystać.

Arkadiusz S.

Przedsiębiorstwo Usług Elektrycznych

Od dawna stosujemy produkty Kanlux, również osprzęt i aparaturę IDEAL TS by Kanlux. Przede wszystkim wykorzystujemy zabezpieczenia nadprądowe KMB6 oraz wyłączniki różnicowe KRD6, które spełniają nasze oczekiwania pod względem jakości i ceny. Dzięki wysokiej jakości produkty IDEAL TS by Kanlux są godne polecenia i będą dalej stosowane przez naszą firmę. Ważne jest dla nas, że priorytetami Kanlux są wysokie standardy współpracy, a także bezpieczeństwo produktów. Produkty IDEAL TS by Kanlux stosowaliśmy już na wielu inwestycjach kilku deweloperów.

Kierownik Anna M.

Hurtownia Materiałów Elektrycznych

Kanlux SA jest naszym stałym partnerem i dostawcą produktów marki IDEAL TS by Kanlux. Między innymi są to:
- rozłączniki KMI,
- wyłączniki nadprądowe KMB6,
- wyłączniki różnicowo – prądowe KRD6,
- styczniki KCP,
- ograniczniki KSD,
- wyłączniki silnikowe KMP.
Wszystkie produkty spełniają oczekiwania i obowiązujące normy. Cechuje je wysoka jakość wykonania nie odbiegająca od wiodących marek. Dużym atutem marki jest 5 letnia gwarancja.

Paweł P.

Hurtownia elektrotechniczna, z-ca dyrektora oddziału

Posiadamy w stałej sprzedaży produkty IDEAL TS by Kanlux, są to min. wyłączniki nadmiarowo-prądowe KMB6, rozłączniki izolacyjne KMI, wyłączniki różnicowo – prądowe serii KRD6 oraz KRO6, ograniczniki przepięć KSD oraz wiele innych produktów marki IDEAL TS by Kanlux. Polecamy te produkty ponieważ to przemyślane rozwiązania na wysokim poziomie technicznym. Nasi klienci montują te produkty na wielu inwestycjach mieszkaniowych, obiektach sportowych i przemysłowych.

Badania i rozwój

Każdego roku inwestujemy w działania badawczo-rozwojowe i własną produkcję, po to, aby nasze produkty były bezpieczne i trwałe.
Dbamy o to na linii produkcyjnej Kanlux FACTORY i w naszym laboratorium badawczym Kanlux LAB.

Nasze marki

Poznaj naszą markę główną oraz marki towarzyszące, które tworzą najlepszą komplementarną ofertę na rynku.

Rozwiązania oświetleniowe

Zgłaszamy gotowość do sprostania różnym wyzwaniom. Szukasz żarówki do przedpokoju czy chcesz oświetlić halę produkcyjną, a może Twój projekt wymaga indywidualnego podejścia ze wsparciem technologa?
Już zabieramy się do pracy

Odwiedź stronę marki >

Rozwiązania oświetleniowe

W ofercie Kanlux znajdziesz blisko 3500 produktów. Powstają one w Polsce i za granicą. W oprawach LED własnej produkcji większość elementów tworzymy sami. Ich jakość potwierdza między innymi 5-lednia gwarancja.

Odwiedź stronę marki >

Osprzęt instalacyjny

MOWION by Kanlux to ambitne rozwiązania dla mieszkańców, inwestorów, deweloperów i instalatorów, którzy wierzą, że rozwiązania oparte najakości obronią się zawsze - podczas montażu i przez dekady eksploatacji. Bo jakość albo jest, albo jej nie ma. Gdy dokonujesz wyboru przełącz się na MOWION i dotknij magii.

Odwiedź stronę marki >

Produkty marki IDEAL TS by Kanlux to:

Gwarancja

Produkty z Europy
i własnej produkcji

Zaufanie wśród
Elektroinstalatorów

Własne laboratorium
badawcze

Błyskawiczna
dostawa

Porównaj produkty()
Porównaj produkty